Centrální vysávání - prodej, montáž a servis

Naše společnost zajišťuje komplexní dodávky centrálních vysavačů kanadského výrobce HUSKY. Tato značka je zárukou celosvětové kvality a špičkového servisu.

Centrální vysavač je v současné době jeden z nejdůmyslnějších způsobů zachování čistoty. Klasický vysavač zpětně vyfukuje do prostoru prachové mikročástice, které tak znovu cirkulují ve vzduchu. Cetrální vysavače HUSKY odstraňují veškerý prach beze zbytku, pohltí dokonce i ty nejmenší částečky. Prach je odsáván potrubím do motorové jednotky a přefiltrovaný vzduch je vyfukován mimo objekt potrubím se zvukovým tlumičem.

1

Centrální vysavač je možné nainstalovat v libovolném domě. Jeho instalaci zvládnete bez problému i sami, připadně Vám jsme schopni zajistit odbornou montáž. Z hlediska další údržby jsou centrální vysavače téměř bezúdržbové - pouze musíte několikrát do roka vysopat odpadní nádobu.

Centální vysavače mají pětiletou záruku na agregát a 12 měsívů na ostatní části. I tyto hodnoty značí kvalitu tohoto systému.

2

Srdce celého centrálního vysavače - motor - si můžete nainstalovat ve sklepě, v garáži či v jiných neobývaných místnostech. Odtud je vedeno potrubí k vysávacím zásuvkám, do kterých se zasouvá hadice vysavače dlouhá až 9.5 m.

Manipulace s těžkým a rozměrným vysavačem se tak redukuje na manipulaci s lehkou a ohebnou hadicí. Navíc je možno domovní rozvod doplnit spoustou praktických doplňků, jako například prachové nebo kuchynské štěrbiny, které jsou okamžitě schopny vysát nepořádek bez dalšího příslušenství...

Efektivní úklid - krátný a přitom dobrý. Centrální vysavače HUSKY mají jedinečnou vlastnost - přímé sání vody. Centrální vysavač je dnes stejně přirozený jako například myčka na nádobí. V ČR bylo za 8 let prodáno před 6000 centrálních vysavačů HUSKY. Z toho 85 % s možností sání vody.

Nechte si od nás zpracovat nezávaznou poptávku na centrální vysávání.