o nás

Společnost AT Com plus a.s. je firma působící na českém trhu od roku 1997. V začátcích jsme se zejména věnovali dodávkám bezpečnostních systémů EZS. V dalším období docházelo k postupnému rozšiřování činnosti do oblastí dodávek a instalací datových sítí (strukturované kabeláže), telekomunikačních zařízení, protipožárních systémů EPS, dohlížecích kamerových systémů, ozvučovacích a evakuačních systémů, docházkových systémů, TV satelitních systémů a centrálních vysavačů HUSKY. V posledních letech provádíme montáže elektroinstalací pro rodinné domy až po průmyslové celky.

My sami dobře víme, že spokojenosti zákazníka lze dosáhnout zejména špičkovými výrobky a s nimi souvisejícími službami za velmi dobré ceny. Tohoto jsme si plně vědomi a toto krédo uplatňujeme i v přístupu k našim zákazníkům. Oproti konkurenčním firmám disponujeme špičkovým profesionálním vybavením, které úzce souvisí s odvedenou prací. Technická dokonalost zabezpečovacích systémů by nebyla k ničemu bez kvalitně provedené montáže a propojení jednotlivých komponent do systému, nezanedbatelný je i výsledný vzhled po instalaci celého zabezpečovacího systému. Navíc instalace bezpečnostních prvků přinese bezstarostnost. Odbouráte oprávněný strach, který navodí pouze stav nezabezpečeného majetku a tím i riziko jeho zcizení.

Budeme velmi rádi, vyzkoušíte-li naše služby, my Vám za to nabídneme maximální servis a kvalitu tak, abychom i Vás mohli přiřadit k našim spokojeným zákazníkům. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis námi instalovaných alarmů, bezpečnostních kamer a celého zabezpečovacího systému. Nabídky a konzultace provádíme zcela zdarma na e-mailové adrese, telefonu či při osobním jednání.

Všechny systémy jsou dodávány "na klíč" včetně projektů, montáží nosných částí, aktivních i pasivních prvků s tím, že veškeré součásti materiálově pocházejí od značkových výrobců.