Zabezpečovací systémy (EZS)

V této oblasti máme díky dlouhodobé činnosti nejvíce praktických zkušeností a naši technici dosáhli vysoké odborné úrovně.

Na aplikace malého a středního rozsahu jsou používány systémy kanadských firem Paradox, DSC a holandské firmy ARITECH. Na aplikace velkého rozsahu jsou používány multiplexní systémy GALAXY anglické fy. MICROTECH a DOMINUS. V praxi to znamená, že můžeme uspokojivým způsobem řešit zabezpečení malých objektů, ale uspokojíme i zákazníky se zájmem o investiční celky, na jejichž realizaci naši technici v minulosti pracovali.

1
2

Všechny používané komponenty mají atesty českých a zahraničních zkušeben, certifikáty NBÚ Praha, jsou tedy vhodné k aplikacím do objektů s vyššími riziky, jako jsou budovy památkových objektů, budovy peněžních ústavů, atd.

Ministerstvem obrany ČR byly určeny námi používané komponenty k realizacím zabezpečení objektů armády. V případě zájmu klienta o napojení realizovaného systému na pult centrální ochrany, zajišťujeme kontakt s Policií ČR, případně zprostředkujeme napojení systému EZS na pulty centrální ochrany (PCO) soukromých agentur. Zabezpečovačku umíme spojit i s požárními systémy.

Zašlete nám nezávaznou poptávku na zabezpečovačku.